قفسه فروشگاهی خود ایستا

قفسه بندی خودایستا بسیار با دوام است و برای فروشگاه هایی که اجسام سنگین دارند هم مورد استفاده قرار می گیرد. برای فروشگاه های مواد غذایی ، لوازم یدکی اتومبیل و سایر فروشگاه خرده فروشی که هم کالاهای سبک دارند و هم کالاهای سنگین، قفسه بندی خودایستا می تواند بسیار کاربردی باشد. در اندازه ها و رنگ های مختلفی موجود است و پاسخگوی نیاز هر نوع سلیقه ای می باشد. برای ایجاد یک راهرو دو طرفه و استفاده بهینه از فضا برای نمایش بهتر محصولات از سیستم قفسه بندی خودایستا استفاده می شود.
قفسه فروشگاهی خودایستا
 
قفسه های خود ایستا در دو مدل یک طرفه و دوطرفه موجود است که برای فضاهای بزرگتر و برای ایجاد راهرو در فروشگاه و نظم بهتر و دیده شدن بهتر محصولات می توان از مدل دو طرفه قفسه بندی خود ایستا بهره برد. اما در فضاهای کوچکتر طرح یک طرفه آن می تواند مناسب تر باشد. در قفسه بندی خودایستا بیشتر انواع کالاها به راحتی قابل نمایش هستند ، به این معنی که این نوع قفسه بندی مناسب جهت فروشگاه های سخت افزاری، مواد غذایی ، فروشگاه های حیوانات اهلی ، فروشگاه های سرگرمی ، فروشگاه های خودرو و ... می باشد.
قفسه بندی خودایستا در عرض چند دقیقه مونتاژ می شود و هیچ ابزاری برای مونتاژ آن نیاز نیست.
چرا باید قفسه های خودایستا را انتخاب کنم؟
قفسه بندی خودایستا بسیار متنوع است. در اینجا چند مزیت استفاده از این شکل قفسه بندی مورد بررسی قرار می گیرد:
موجب صرفه جویی در فضا می شود
مهمترین مزیت قفسه بندی خودایستا این است که فروشگاه ها را قادر می سازد از فضای  موجود بهینه استفاده کنند. از آنجا که سیستم های قفسه بندی خودایستا واحدهای ایستاده ای هستند ، خرده فروشان می توانند راهروی محصولات را در هر فضایی از فروشگاه ایجاد کنند. قفسه های بصورت عمودی، کمترین فضا را اشغال می کنند و یک راه حل مناسب برای خرده فروشانی است که تمایل به نمایش تعداد زیادی از محصولات در یک فضای محدود دارند، می باشد.
جمع آوری آن آسان است
یکی دیگر از مزیت های قفسه بندی خودایستا این است که جمع آوری آن سریع و آسان است. این کار بدون نیاز به تماس با مشاوره حرفه ای انجام می شود. و همه واحدها به راحتی قابل تنظیم هستند.
انعطاف پذیری قفسه بندی خودایستا
قفسه بندی خودایستا حداکثر انعطاف پذیری را ارائه می دهد. واحدها را می توان در اطراف فروشگاه جابجا کرد ، قفسه بندی به راحتی در ارتفاعات و اعماق مختلف تنظیم می شود تا بتوانید صفحه نمایش فروشگاه خود را متناسب با کالا تهیه کنید.
واحدهای قفسه بندی خودایستا در سبک ها و اندازه های مختلف عرضه می شوند. این مزیت بسیار ایده آل برای خرده فروشانی مانند فروشگاه های تخفیف یا سوپر مارکت هااست که محصولات مختلف را می فروشند و اغلب نیاز به تنظیم مجدد قفسه نمایش فروشگاه خود دارند. همچنین می توان قفسه ها را خم کرد تا یک صفحه نمایش جذاب تر خرده فروشی ایجاد شود.

قفسه فروشگاهی خودایستا
دوام قفسه بندی خودایستا
قفسه بندی خودایستا بسیار بادوام است و می تواند بارهای حداکثر 150 کیلوگرم را پشتیبانی کند.
لوازم جانبی قابل استفاده در قفسه بندی خودایستا
می توان آن را با بسیاری از لوازم جانبی استفاده کرد. لوازم جانبی قابل استفاده در قفسه بندی خودایستا شامل موارد زیر است:
قلاب یا قلاب حلق آویز برای نمایش کیف و لوازم جانبی
سبدهای سیم برای نمایش مجله
تقسیم قفسه برای تقسیم صفحه نمایش قفسه
چراغ های LED برای روشنایی نمایشگرها
مقرون به صرفه است
قفسه بندی خودایستا در مقایسه با بسیاری از انواع دیگر قفسه بندی با هزینه کمتری تهیه می شود. از نظر تعمیرات و نگهداری نسبت به سایر انواع قفسه بندی ها کم هزینه تر هستند و به صورت کاملاً محکم طراحی شده اند که میتوان سالها از آن در خرده فروشی ها  و فروشگاه ها استفاده کرد. همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، آسان بودن مونتاژ قفسه بندی خودایستا توسط خود شخص دلیلی دیگر در جهت کم شدن هزینه های جابجایی یا نصب و راه اندازی این نوع قفسه بندی می باشد. از این گذشته ، با نمایش محصولات بیشتر در واحدها و به حداکثر رساندن درآمد می توانید سرعت جبران هزینه ها را افزایش دهید.
تقریباً در هر فضای فروشگاهی قابل استفاده می باشد
این که آیا شما فقط یک فضای محدود برای کار یا صدها متر مربع فضای فروشگاه داشته باشید ، برای استفاده از قفسه بندی خود ایستا تفاوتی نمی کند و برای فروشگاه شما با هر متراژ فضا می تواند گزینه مناسبی باشد. قفسه بندی خودایستا یک طراحی مدولار دارد ، به این معنی که می توانید تعداد سطوح بالای قفسه را در صورت لزوم اضافه یا به راحتی کاهش دهید.اگر فروشگاه شما فضای کوچکی دارد ، می توانید از هر دو مدل قفسه بندی خودایستا (یک طرفه و دو طرفه)در طرح های باریک استفاده کنید. با این روش ، شما می توانید از فضای دیوار و فضای مرکز استفاده کنید و فقط فاصله مناسبی بین قفسه ها برای تردد مشتریان قرار دهید.
قفسه های خودایستا سالهاست که به خصوص در مراکز خرید ، فروشگاه های خرده فروشی و فروشگاه های مواد غذایی محبوب شده اند. آنها غالباً در فروشگاه هایی مورد استفاده قرار می گیرند که به حداکثر فضای مفید در یک فضای محدود احتیاج دارند.
در فروشگاه ها بعضی اوقات لازم است تا یک قفسه را در کنج و کنار دیوار مورد استفاده قرار داد ، در این زمان قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا پیشنهاد ما با مشتریان گرامی می باشد .
در این نوع قفسه ، فاصله بین طبقات قابل تغییر می باشد . همچنین نصب سریع و سیستم روشنایی از ویژگی های مهم این نوع قفسه می باشد .  در زمان لازم نیز می توان با نصب نرده از ریزش کالا ها جلوگیری کرد . این نوع قفسه دارای رنگ بندی متنوع می باشد و می توان بر روی آن اتیکت نیز نصب کرد . همچنین عرض و ارتفاع آن نیز با توجه به نیاز مشتری قابل تغییر می باشد .
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه قفسه بندی فلزی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح
( کسب امتیاز )