قفسه بندی فروشگاهی

قفسه بندی مخصوصاً در یک فروشگاه خرده فروشی بسیار مهم است و اولین مرحله در راه اندازی یک فروشگاه ، تهیه قفسه های مناسب می باشد . قفسه بندی فروشگاهی برای انبار کردن محصولات و برای نمایش محصولات به مشتریان جهت فروش بهتر استفاده می شود . نحوه انتخاب قفسه بندی وسایل، خود به طور کلی بر ظاهر عمومی فروشگاه تأثیر می گذارد. اگر محصولات به صورت مرتب در قفسه های جذاب قرار بگیرند ، شما نه تنها مشتری های موجود خود را حفظ خواهید کرد بلکه محصولات جدیدی را نیز جذب می کنید. برای نمایش و در معرض دید قرار دادن اجناس برای مشتری نیز از قفسه بندی استفاده می شود که می بایست زیبا و شیک باشند تا به بهتر نمایش داده شدن محصولاتمان برای مشتری کمک کنند .

قفسه بندی فروشگاهی

برخی ازعواملی که هنگام انتخاب سیستم قفسه بندی باید در نظر داشته باشید عبارتند از دوام ، سازگاری و قیمت مناسب. همچنین به خاطر داشته باشید که محصولات مختلف به انواع مختلفی از قفسه ها نیاز دارند.
صرف نظر از هر سیستم قفسه بندی فروشگاهی که استفاده می کنید ، هم شما و هم مشتریان باید دسترسی آسان به محصولات موجود در قفسه داشته باشید.
انواع قفسه بندی فروشگاهی برای فروشگاهی پوشاک ، میوه ، کتاب و... استفاده می گردد .
برای شروع طراحی قفسه بندی برای یک فروشگاه می بایست مساحت فروشگاه ، موقعیت ان و ابعاد و وزن محصولات را توجه کرد .
قفسه های فروشگاهی در رنگ ها و طبقات دلخواه قابل سفارش و خرید می باشند .
در اینجا چند نوع قفسه بندی رایج در فروشگاه ها بررسی می شود.
قفسه بندی دیواری
این یکی از محبوب ترین انواع قفسه ها است. در فروشگاه های کتاب و چند مکان دیگر متداول است. مواد مورد استفاده در ساخت این نوع قفسه ها شامل شیشه ، چوب و فولاد است.
یکی از مهمترین مزیت های استفاده از این نوع قفسه بندی این است که فضای قفسه کافی را برای ذخیره تمام موارد شما فراهم می کند. از آنجایی که پایه قفسه های دیواری خود دیوار است ، قفسه ها هم قوی و با دوام هستند. در صورت محدود بودن فضا قفسه بندی دیواری بسیار ایده آل است.

قفسه فروشگاهی

قفسه بندی ایستاده
این نوع قفسه ها در رنگ های مختلف و حتی طرح هایی موجود هستند. یکی از مزایای استفاده از قفسه بندی ایستاده این است که می توان آن را به اطراف منتقل کرد. این امر به ویژه در هنگام تنظیم مجدد فروشگاه خود از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
مواد مختلفی که برای ساخت قفسه های ایستاده استفاده می شود شامل استیل ضدزنگ ، چوب یا پلاستیک است. دوام قفسه بندی شما به مواد استفاده شده در ساخت آن بستگی دارد ، دوام بیشتر در این حالت خاص از جنس استیل ضدزنگ است.
قفسه بندی مجله
از نام آن ، احتمالاً می توانید حدس بزنید که این قفسه را کجا پیدا خواهید کرد. البته کتابفروشی ها. در بیشتر موارد ، قفسه بندی فروش مجلات از چوب ساخته می شوند. با این حال ، قفسه بندی از جنس شیشه یا فولاد هم غیر معمول نیست. کتاب ها یا مجلات به شکلی نمایش داده می شوند که مشتری بتواند به سرعت در میان انواع مختلف موجود در آن جستجو کند.
قفسه بندی ثابت براکت
همچنین به عنوان قفسه تعلیق شناخته می شود ، این قفسه ها از براکت های جداگانه ای ساخته شده اند که می توانند به طور جداگانه یا در کنار هم استفاده شوند. هنگامی که به طور مستقل مورد استفاده قرار گیرند ، به آنها قفسه های مستقل گفته می شوند و هنگامی که در کنار هم استفاده می شوند ، به عنوان یک سیستم قفسه بندی چند واحدی شناخته می شوند.

قفسه فروشگاهی

براکت ها به طور مستقیم به یک دیوار چسبانده شده اند و اغلب از موادی مانند چوب و فلز ساخته می شوند. اگر می خواهید در انتخاب سیستم قفسه بندی خود خلاق باشید ، عاقلانه است که از قفسه های براکت چوبی استفاده کنید، زیرا در انواع مختلفی از سبک های تزئینی ارائه می شوند.
قفسه بندی فروشگاهی طرح ترک
قفسه بندی فروشگاهی طرح ترک در طول های 70 ، 70 ، 95 و 120 موجود می باشد . عرض این نوع قفسه نیز در اندازه های 20 ، 25 ، 30 ، 40 و 50 موجود می باشد. ارتفاع قفسه فروشگاهی طرح ترک نیز در سه ارتفاع 1.85 ، 2.20 و 2.40 نی باشد . یکی از ویژگی های این نوع قفسه بندی حمل بار تا 100 کیلوگرم می باشد و در رنگ های سفید و مشکی برای فروش آماده است . از ویژگی های دیگر قفسه بندی فروشگاهی طرح ترک ، لیبل جلو قفسه و حفاظ نگهدارنده آن می باشد .

 

تصاویری از قفسه بندی فروشگاهی
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه قفسه بندی فلزی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح
( کسب امتیاز )