شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> قفسه بندی >

قفسه بندی

تولید و فروش انواع قفسه بندی ها با تنوع رنگ و سایز در مدل های مختلف توسط ما انجام می شود .ما سعی کرده ایم با توجه گوناگونی زیاد محصولات قفسه بندی ، با مشاوره صادقانه و حرفه ای ، بهترین پیشنهاد را به مشتریان گرامی در زمان خرید بدهیم . یکی از خدمات ما ، ارسال کالا به صورت رایگان در سطح شهر تهران می باشد . تمامی محصولات قفسه بندی عرضه شده در این فروشگاه دارای یک سال گارانتی معتبر می باشد . همچنین لازم بذکر است ، بعد از خرید از ما می توانید از خدمات نصب رایگان تیم فنی ما نیز بهره مند شوید .
ما با ارائه طیف وسیعی از سبک های مختلف قفسه بندی از جمله قفسه بندی فلزی، قفسه فروشگاهی طرح ترک، قفسه بندی راک، قفسه بندی پیچ و مهره ای، قفسه بندی فروشگاهی و سایر قفسه بندی های موردنیاز شما در این امر به شما یاری رسانیم.
ما بسته به نوع شغل و متناسب با بودجه شما بهترین و بادوام ترین نوع قفسه بندی را که نصب آن نیز آسان باشد، به شما پیشنهاد می کنیم.

انواع قفسه بندی

ملاحظات هنگام خرید انواع قفسه بندی ها
موارد مختلفی وجود دارد که باید در هنگام انتخاب انواع قفسه بندی ها مدنظر قرار دهید . اولین و مهمترین نکته ، این است که شما باید فضای کف مورد نظر خود را با دقت اندازه گیری کنید تا قفسه بندی جدید خود را نصب کنید. در حالی که بیشتر قفسه بندی ها در اندازه های مختلفی وجود دارد ، بیشتر آنها می توانند اصلاح شوند تا در مناطق خاص شما قرار بگیرند. وزن یکی دیگر از موارد مهم مورد توجه است.
قصد دارید در قفسه ها چه کالایی قراردهید؟ آیا شکستنی هستند؟ وزن سنگین ترین کالای موجود در قفسه ها چقدر است؟ آیا در نظر دارید قفسه هایی را برای ذخیره طولانی مدت در نظر بگیرید یا آیا کارمندان شما باید بتوانند به راحتی مرتباً موجودی را اضافه و حذف کنند؟ آیا ظاهر قفسه بندی از فاکتور های مهم در شغل شماست یا قفسه بندی را برای قسمت های بایگانی که چندان دیده نمی شوند مدنظر دارید و ظاهر آن برای شما از فاکتورهای مهم محسوب نمی شود؟ به نظر می رسد در یک انبار یا یک فضای صنعتی اهمیتی ندارد ، اما در یک خرده فروشی ، شکل و ظاهر قفسه بندی می تواند نقش مهمی در جذب مشتری و دیده شدن کالای شما ایفا کند.

انواع قفسه بندی

شما همچنین باید در مورد چگونگی قرار دادن وسایل ذخیره شده در قفسه ها فکر کنید. آیا آنها قرار است به صورت لیفتراک ، نورد ، لغزنده یا به سادگی با دست بالا بروند یا خاموش شوند؟ آیا به قفسه های صنعتی نیاز دارید که از هر اینچ فضای عمودی استفاده می کند؟ اگرچه ممکن است این سؤالات زیادی به نظر برسد ، اما خرید قفسه بندی مناسب برای تجارت شما یک سرمایه گذاری قابل توجه مالی است و بسیار مهم است که شما اولین بار انتخاب صحیح را انجام دهید.
در بیشتر موارد ، هزینه در تصمیم نهایی تأثیر می گذارد ، اما در عین حال ، نباید عامل اصلی تصمیم گیری باشد. مهم ترین مسئله این است که بهترین نوع قفسه بندی را متناسب با نیاز خود خریداری کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه قفسه بندی فلزی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح
( کسب امتیاز )