قفسه بندی فلزی

شاید بتوان قفسه بندی فلزی را محبوب ترین و پر فروش ترین نوع قفسه بندی نام برد . قفسه بندی فلزی به دلیل استفاده گسترده از آن در فروشگاه ها ، سوپرمارکت ها ، انباری ها ، اداره ها و ... در بین مردم بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. قفسه بندی فلزی با توجه به گستردگی نیاز ، در رنگ ها ، سایز ها و مقاومت های مختلف در بازار عرضه می گردد و شما با توجه به نوع استفاده می توانید ، قفسه فلزی مورد نظر خود را خریداری و نصب نمایید .

جهت خریداری و انتخاب قفسه مورد نظر ، قبل از خرید لطفا فاکتور های مساحت کل فضا ، ارتفاع محل ، میزان وزن باری که قرار است روی قفسه قرار بگیرد و حتی رنگ بندی دکور و محیط را همراه با خود داشته باشید . 

قفسه بندی فلزیدر کاربردهای صنعتی بیشتر از قفسه بندی های فلزی استفاده می شود. این نوع قفسه بندی ها نه تنها نسبتاً ارزان هستند ، بلکه در طراحی بسیار محکم هستند و سالها خدمات را به شما ارائه می دهند. قفسه بندی فلزی از این مزیت برخوردار است که می تواند نیازهای ذخیره کالاهای شما را بر عهده بگیرد و بسته به سنج فلز ، طراحی قفسه ها و سیستم پشتیبانی آنها می تواند مقادیر مختلفی از وزن را تحمل کند. دو نوع متفاوت از این نوع قفسه بندی وجود دارد:
قفسه بندی فلزی بسته - این نوع قفسه بندی دارای پانل های فلزی از دو طرف و پشت است. این کمک می کند تا قفسه ها محکم تر و از نظر زیبایی شناسی خوشایند تر شوند. پانل ها همچنین از افتادن محصولات در کنار و یا پشت قفسه جلوگیری می کنند.
قفسه بندی فلزی باز - به جای پانل های فلزی ، این قفسه ها از براکت ها استفاده می کنند تا ثبات لازم را فراهم کنند. این طرح به کارمندان اجازه می دهد از چهار طرف به محصولات دسترسی داشته باشند. پیوستن به چندین واحد قفسه بندی به همراه بریس های پشتیبانی طولانی تر برای ایجاد ریل های طولانی قفسه امکان پذیر است.

انواع دیگر قفسه بندی فلزی

از مهمترین انواع قفسه بندی، می توان به قفسه بندی فروشگاهی ، قفسه بندی فلزی انباری ، قفسه بندی فلزی خانگی ، قفسه بندی اداری ، سوپرمارکتی ، هایپرمارکتی و ... اشاره کرد .


قیمت قفسه بندی فلزی

قیمت قفسه بندی فلزی با توجه به متغیر های زیر محاسبه می گردد :
یک طرفه یا دو طرفه بودن / ارتفاع قفسه / تعداد طبقات قفسه بندی فلزی / تعداد پایه 

مزایای استفاده از قفسه بندی فلزی

دسترسی آسان و سریع به کالا ها و محصولات
سادگی و سرعت در جابجایی اجناس
راحتی در کنترل موجودی انبار
امکان گروه بندی مناسب و تفکیک کردن کالاها
استفاده بهینه از فضا

 

تصاویری از قفسه بندی فلزی
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه قفسه بندی فلزی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح
( کسب امتیاز )