قفسه بندی سوپر مارکتی

یکی از انواع قفسه بندی های رایج ، قفسه بندی سوپرمارکتی می باشد. این نوع قفسه بندی همانطور که از اسمش مشخص است در سوپرمارکت ها استفاده می شود و با توجه به نوع کالا و اجناس ، مساحت سوپر مارکت و فاکتور های مختلف دیگر، قفسه مناسب پیشنهاد می گردد .

قفسه بندی سوپرمارکتی

انواع قفسه های سوپر مارکت
با توجه به جنس آن ، انواع زیر تقسیم می شوند می باشد:
قفسه بندی آهنی: قفسه آهنی از آهن معمولی ساخته شده است و هزینه آن نیز نسبتاً ارزان است ، اما قفسه به راحتی دچار زنگ زدگی و خوردگی می شود و از این رو طرفداران زیادی نداشته و تا حدودی استفاه از آن منسوخ شده است.
قفسه بندی فلزی: قفسه بندی فلزی از جنس فولاد نورد سرد است. کاربرد آن مشابه قفسه بندی آهنی است ، اما قفسه بندی فلزی از نظر ظرفیت تحمل بار و مقاومت در برابر خوردگی، در مقایسه با قفسه بندی آهنی بسیار بیشتر است. قیمت آن نسبت به قفسه های آهنی کمی گران تر است اما از نظر دوام و طول عمر به صرفه تر است و امروزه بسیاری از سوپر مارکت ها از قفسه بندی فلزی استفاده می کنند.
قفسه های ترکیبی از جنس استنلس استیل: مواد این نوع قفسه بندی ترکیبی از جنس استیل و چوب با نورد سرد هستند. ظرفیت تحمل قفسه های ترکیبی از جنس استیل از قفسه بندی فلزی و قفسه بندی آهنی بهتر است. نگهداری و نصب آن نیز راحت تر می باشد که روند رو به رشد استفاده از این نوع قفسه بندی در سوپر مارکت ها را در آینده افزایش می دهد.
قفسه بندی چوبی: مواد قفسه بندی چوبی همانطور که نامش پیداست از جنس چوب است ، جلوه صفحه نمایش خوب است و این نوع قفسه بندی بیشتر برای فروشگاه هایی استفاده می شود که کالاهای درجه بالا و معمولاً  گران قیمت عرضه می کنند. 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه قفسه بندی فلزی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح
( کسب امتیاز )